Een 3-daagse cursus in het Engels over Evaluation of Social Interaction (ESI). ESI is een redelijk nieuw ergotherapeutisch instrument. Je kunt er de kwaliteit van de sociale/interactieve vaardigheden bij personen vanaf 2 jaar mee beoordelen.
Het praktisch deel van de cursus bestaat uit het op een gestandaardiseerde wijze leren observeren van sociale/interactieve vaardigheden. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van dvd-opnames uit diverse werkvelden en een live-casus.
Om de ESI betrouwbaar te kunnen toepassen wordt de strengheid in het scoren van de ergotherapeut, vastgesteld. Bij het analyseren van de cliëntgegevens verrekent het computer programma voor deze strengheid. De uitkomst van de ESI is dan niet afhankelijk van een strenge of milde ergotherapeut.
Binnen 3 maanden na de cursus moet je 10 personen uit je praktijk of omgeving observeren en deze gegevens inzenden voor analyse. Als uit deze analyse blijkt dat je de ESI betrouwbaar toepast, wordt een code voor ijking toegekend. Hiermee kun je het volledige ESI computerprogramma gebruiken.
Engels
De cursus wordt in het Engels gegeven. De live-casus is in het Nederlands net als een gedeelte van de handleiding.
Programma
Praktisch
- €945,- voor leden - €995,- voor niet-leden - 39 accreditatiepunten - bewijs van deelname |
| Mette Sondergaard
|
Docenten
Mette Sondergaard
|
Contact
Ergotherapie Nederland
Orteliuslaan 750
3528 BB Utrecht
E-mail
en@ergotherapie.nl
Telefoonnummer
030 2628356
Telefonische bereikbaarheid
Maandag tot en met vrijdag,
tussen 8.30 en 17.00 uur.
Ergotherapie Nederland
Scholing
Contact
Ergotherapie Nederland
E-mail
|