Het gedachtengoed van de cognitieve revalidatie therapie is erg waardevol.
Het leert je hoe aandacht, informatieverwerking, geheugen en executieve processen effect hebben op het handelen van mensen en hoe jij als ergotherapeut hierin kunt ondersteunen. Tijdens je proces is communiceren van belang, maar waar moet je op letten met communiceren, welke taal moet je gebruiken en welk informatiekanaal?
Klopt hetgeen dat ik hoor ook met wat ik heb bedacht dat het activatieniveau is? Hoe pas ik me aan op dat activatieniveau? Omdat we eenzelfde basis hebben, kunnen we onze kennis en ons handelen bundelen, om onze client nóg beter te begeleiden.
Als ergotherapeut krijg je tijdens deze cursus:
Programma 1 dag, van 9.00 tot 17.30 uur
Praktisch
|
Analytisch:
Praktisch:
Startniveau: Een voltooide basiscursus Cognitieve revalidatie. Dit kan de cursus van de Ergo Academie zijn of bijvoorbeeld de cursus van Hersenwerk.
Zie cursusvoorwaarden
| Joyce WalterMijn Naam is Joyce Walter, logopedist en Cognitief Revalidatie Therapeut. Binnen Pure Communicatie (gespecialiseerde eerstelijns logopediepraktijk) werk ik met cliënten en hun omgeving. Ik begeleid collega-logopedisten in deze nieuwe manier van werken. Verder begeleid ik collega’s binnen ons bedrijf in hun stappen in het logopedisch veld. De begeleiding is logopedisch, maar ook coachend als het gaat over je eigen rol als therapeut is. Ik maak inzichtelijk waar behoeftes of mogelijkheden liggen om communicatie en onderlinge verbinding te optimaliseren. Ik geef woorden aan hetgeen ik waarneem. Ik laat je ontdekken over welke mogelijkheden je als persoon al beschikt. Samen ontstaan er praktische oplossingen. Oplossingen, soms heel klein, maar die een wereld van verschil kunnen maken. Ik geef vanuit Pure Communicatie cursussen aan logopedisten in opleiding tot Cognitief Revalidatie Therapeuten - communicatie. Daarnaast ben ik gastdocent bij de Ergo Academie en bij het Head Pain Concussion TrainingsInstituut. |
Docenten |
Joyce WalterMijn Naam is Joyce Walter, logopedist en Cognitief Revalidatie Therapeut. Binnen Pure Communicatie (gespecialiseerde eerstelijns logopediepraktijk) werk ik met cliënten en hun omgeving. Ik begeleid collega-logopedisten in deze nieuwe manier van werken. Verder begeleid ik collega’s binnen ons bedrijf in hun stappen in het logopedisch veld. De begeleiding is logopedisch, maar ook coachend als het gaat over je eigen rol als therapeut is. Ik maak inzichtelijk waar behoeftes of mogelijkheden liggen om communicatie en onderlinge verbinding te optimaliseren. Ik geef woorden aan hetgeen ik waarneem. Ik laat je ontdekken over welke mogelijkheden je als persoon al beschikt. Samen ontstaan er praktische oplossingen. Oplossingen, soms heel klein, maar die een wereld van verschil kunnen maken. Ik geef vanuit Pure Communicatie cursussen aan logopedisten in opleiding tot Cognitief Revalidatie Therapeuten - communicatie. Daarnaast ben ik gastdocent bij de Ergo Academie en bij het Head Pain Concussion TrainingsInstituut. |
Contact
Ergotherapie Nederland
Orteliuslaan 750
3528 BB Utrecht
E-mail
en@ergotherapie.nl
Telefoonnummer
030 2628356
Telefonische bereikbaarheid
Maandag tot en met vrijdag,
tussen 8.30 en 17.00 uur.
Ergotherapie Nederland
Scholing
Contact
Ergotherapie Nederland
E-mail
|